• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Alaaddin Koruyucu Aile Arıyor
Alaaddin Koruyucu aile olmak isterseniz lütfen fotoğrafın üzerine tıklayın iletişim 0532 393 58 11 Not : Lütfen forma Alaaddin yazın
Koca dev koruyucu aile arıyor
Beykoz da perişan halde bulundu tedavi edildi Koruyucu ailesi olmak isterseniz lütfen fotoğrafın üzerine tıklayın iletişim :0532 393 58 11 Not : Lütfen forma kangal yazın
Minyatür golden koruyucu aile arıyor
Kocaelide ormanda bulundu koruyucu aile olmak isterseniz lütfen fotoğrafın üzerine tıklayın. İletşim : 0532 393 58 11 Not : Lütfen forma minyatür golden yazın
3 Bacaklı alman kurdu koruyucu aile arıyor.
Edirne de yarası açık olarak perişan halde 3 Bacaklı olarak bulundu ameliyat oldu Koruyucu aile olmak isterseniz lütfen fotoğrafın üzerine tıklayın iletşim : 0532 393 58 11 Not : Lütfen forma 3 bacak kurt yazın
Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

KORUYUCU AİLE PROGRAMI NEDİR?

Koruyucu aile programı, çiftliğimizdeki, cins yahut kırma, doğuştan sahipsiz veya terkedilmiş, köpeklerimizin bir tanesine sahip çıkarak, en temel ihtiyaçları olan yeme-içme-barınma – ve en önemlisi sevgi ve bir yuvaya aidiyet duygusunu, seçeceğiniz paketlerden bir tanesi aracılığıyla karşılamanızı sağlar.

Koruyucu ailesi olmaya talip olduğunuz köpeğimiz sözleşmemizi imzaladığımız andan itibaren sizindir. Belirlenen günlerde istediğiniz kadar ziyaretinde bulunabilir, çiftliğimizde onunla vakit geçirebilir, müsait havalarda 4 dönüm yeşillik arazide onunla piknik yapabilir ve sevgiyi paylaşabilirsiniz.

Eğer ki köpeğin koruyucu ailesi olduğunuz süreç içinde köpeği sahiplenmek isteyen birisi olursa, sizin onayınız olmadan köpek asla başkasına sahiplendirilmez.

Çiftliğimizde köpeklerimize sunduğumuz hizmet,  Avrupa Birliği tarafından belirlenen hayvanlara sağlanması gereken “5 özgürlük” anlayışına dayanır.

Bu “5 özgürlük” anlayışına göre, çocuklarımızı

AÇLIK VE SUSUZLUKTAN UZAK,

KONFOR VE RAHATLIK İÇİNDE,

HASTALIKLAR, YARA, BERE, VE ACIDAN UZAK,

DOĞASINA GÖRE KOŞUP OYNAMAKTA VE BİR KÖPEK GİBİ DAVRANMAKTA ÖZGÜR OLDUĞU,

KORKU VE STRESTEN ARINDIRILMIŞ bir ortamda yaşatıyoruz.

KORUYUCU AİLE PROGRAMINA KİMLER KATILABİLİR?

a) Evinde hali hazırda bir ya da birkaç hayvan bakan ve fazlasına yuvasını açmaya yeri olmayan ama bir başka köpeğin daha bakımını üstlenmek için istekli

b) evinde köpek beslemesi türlü sebeplerden dolayı mümkün olmayan

c) hedefi sadece bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak olan

18 yaşını aşmış her birey başvurabilir.

KORUYUCU AİLE PROGRAMINDA YER ALAN KÖPEKLER

Her birinin farklı bir özgeçmişi ve kurtarılma hikayesi olan köpeklerimiz için sitemizde yer alan kataloğumuzu incelemeniz gerekmektedir. Şu an yaklaşık 30 adet koruyucu aile programına aday köpeğimiz bulunmaktadır. Bunun haricinde çiftliğimizde bakımını üstlendiğimiz başka köpeklerimiz de yaşamaktadır. Koruyucu aile programımıza, imkanlarımız genişledikçe ve koruyucu aile sayımız arttıkça, yeni köpekler katılabilecektir.

 KORUYUCU AİLE PROGRAMI NEDEN ÜCRETLİ?

Köpek bakmanın maddi bir boyutu vardır.  Günlük yeme-içme, barınma masraflarının yanı sıra düzenli olarak sağlık kontrollerini, parazit bakımlarını, aşılarını veya hastalık durumunda tedavilerini yaptırmamız için bağışlarınız hayatidir.

Çiftliğimiz köpeklerin başıboş gezdiği bakımsız bir besleme odağı değildir. Özel mülktür.  Çiftliğimiz için kira ödüyor ve köpeklerimizin güvenliğinden ve bakımından sorumlu kişi veya kişiler çalıştırıyoruz. Bizler de belli bir geliri olan, çalışan ya da emekli kişiler olduğumuz için,  bizler  bu tesisin haricinde de, yine sokak hayvanları için –tedavi- barındırma- bakım- sahiplendirme – işleriyle uğraştığımız ve şahsi gelirlerimizi de sokak hayvanları için harcadığımız için sahipsiz kalmış muhtaç hayvanlara güvenli bir yaşam ortamı sunan bu çiftlik projemizi ancak koruyucu aileler desteğiyle devam ettirebiliriz.

Koruyucu aile programından gelecek tüm gelir hem hali hazırdaki köpeklerimizin bakımını sağlayacak, hem de ailemizi genişletmek ve mekanımıza kurtarılmış köpeklerimiz için her gün yeni bir konfor unsuru eklememiz için kullanılacaktır.

KORUYUCU AİLE PROGRAMI AYLIK ÜCRETİ

Mama: 320 TL    ( Paylaşılan koruyucu ailelik )

Barınma: 500 TL ( Paylaşılan koruyucu ailelik )

Mama ve barınma: 820 TL ( Tam koruyucu ailelik )

KORUYUCU AİLE PROGRAMI BAŞARISIZ OLURSA NE OLUR?

Yaşatmak için bu programa ihtiyacımız var. Çiftliğimizi sürdüremezsek köpeklerimizi (cins olanları) kabul edecek belediye barınaklarına vermek zorunda kalırız; bir yandan barınaklara kabul edilmeyen kırmaları ise gücümüz yettiği kadar bir yerlerde barındırmaya çalışırız. Sonunda ise hepsi kaçınılmaz şekilde sokaklara ve ormanlara geri dönmek zorunda kalabilir. Çünkü bizler bir HOLDİNGe  veya siyasi bir partiye bağlı bir hayır kurumu değiliz. Bu proğram Ancak koruyucu aileler ile ayakta durabilir.

KORUYUCU AİLE PROGRAMINA KENDİ GETİRDİĞİM BİR KÖPEKLE KATILABİLİR MİYİM?

Şu an için çiftliğimizdeki hayvanların bakım-yemek- ve barınma masraflarını karşılamak için öncelikle hali hazırdaki köpeklerimiz için koruyucu aile programımızı geliştirmeye ihtiyacımız var. Ne var ki, böyle büyük bir alanımız varken, içimiz elvermedi ve 10 köpeklik küçük bir yetimhane kontenjanı da açtık.

Koruyucu Aile Olun            

 

    

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret4055
Mama Desteği Verin