• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Videolar

Koruyucu Aile Olmak İstiyorum

KORUYUCU AİLE PROGRAMI NEDİR?

Koruyucu aile programı, çiftliğimizdeki, cins yahut kırma, doğuştan sahipsiz veya terkedilmiş, köpeklerimizin bir tanesine sahip çıkarak, en temel ihtiyaçları olan yeme-içme-barınma – ve en önemlisi sevgi ve bir yuvaya aidiyet duygusunu, seçeceğiniz paketlerden bir tanesi aracılığıyla karşılamanızı sağlar.
Koruyucu ailesi olmaya talip olduğunuz köpeğimiz sözleşmemizi imzaladığımız andan itibaren sizindir. Belirlenen günlerde istediğiniz kadar ziyaretinde bulunabilir, çiftliğimizde onunla vakit geçirebilir, müsait havalarda 4 dönüm yeşillik arazide onunla piknik yapabilir ve sevgiyi paylaşabilirsiniz.
Eğer ki köpeğin koruyucu ailesi olduğunuz süreç içinde köpeği sahiplenmek isteyen birisi olursa, sizin onayınız olmadan köpek asla başkasına sahiplendirilmez.
Çiftliğimizde köpeklerimize sunduğumuz hizmet,  Avrupa Birliği tarafından belirlenen hayvanlara sağlanması gereken "5 özgürlük" anlayışına dayanır.
Bu "5 özgürlük" anlayışına göre, çocuklarımızı AÇLIK VE SUSUZLUKTAN UZAK, KONFOR VE RAHATLIK İÇİNDE, HASTALIKLAR, YARA BERE, VE ACIDAN UZAK, DOĞASINA GÖRE KOŞUP OYNAMAKTA VE BİR KÖPEK GİBİ DAVRANMAKTA ÖZGÜR OLDUĞU, KORKU VE STRESTEN arındırılmış bir ortamda yaşatıyoruz.
Koruyucu Aile Başvuru Formu

 
 
 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret4055
Mama Desteği Verin